مشاوره رایگان طب سنتی در مصلی

دفتر طب سنتی ایرانی ــ اسلامی وزارت بهداشت برای پنجمین بار در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم حضور یافته و در بخش دانشگاهی این نمایشگاه پذیرای حضور علاقه‌مندان است.
 
به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، با آغاز ماه مبارک رمضان و شروع فعالیت نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، دفتر طب سنتی ایرانی ــ اسلامی همچون سال‌های گذشته در بخش دانشگاهی این جشنواره حضور یافته و به ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی به بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان حوزه طب سنتی ایرانی می‌پردازد.
 
ارائه مشاوره رایگان و آموزش اصول صحیح زندگی سالم با بهره‌گیری از تدابیر طب سنتی ایرانی به‌عنوان یکی از برترین برنامه‌های بخش دانشگاهی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در دوره‌های پیشین، امسال نیز با حضور متخصصان طب سنتی ایرانی، از بخش‌های ثابت نمایشگاه است.
 
غرفه کودکان دفتر طب سنتی ایرانی ــ اسلامی که در سال‌های گذشته پذیرای کودکان بی‌شماری بود، امسال نیز آماده بازدید کودکان و والدین آنها بوده و کودکان می‌توانند با کشیدن نقاشی کنار دیگر هم‌سن‌وسالان خود و بهره‌گیری از حضور یکی از روانشناسان باتجربه کودک، لحظات شادی را گذرانده و برنده جوایزی از جمله بازی «ماروپله راه تندرستی» که بر اساس آموزه‌های طب سنتی ایرانی برای آموزش کودکان تهیه شده است، باشند.
 
توزیع بروشورهای آموزشی با محوریت سبک زندگی سالم با آموزه‌های طب سنتی ایرانی و تدابیر تندرستی در ماه مبارک رمضان، بروشورهای اطلاع‌رسانی در خصوص سلامتکده‌ها و کلینیک‌های ویژه طب سنتی ایرانی سراسر کشور، معرفی کتاب‌های مورد تأیید حوزه طب سنتی ایرانی و برگزاری مسابقه برای بازدیدکنندگان و اهدای جوایز به برندگان، از دیگر برنامه‌های غرفه دفتر طب سنتی ایرانی ــ اسلامی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است.
 
گفتنی است، بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از هشتم تا بیست ‌و چهارم خرداد ماه در مصلای بزرگ امام‌خمینی(ره) دایر می‌شود.

فایل های پیوست
نظرات

ثبت نظرات کاربران

نظر خود را وارد نمایید
* موارد ستاره دار الزامی است